Witam ,dawno mnie tutaj nie było :)
Dzisiaj na moim blogu pokaże Wam kilka zdjęć jakie udało mi sie wygrzebać na moim laptopie ;) bawiłam się czasami paletkami później klikałam zdjęcie i w sumie pokaże Wam co mi sie udało uzyskać ,póki co nie jest to na wysokim poziomie ,tylko i wyłącznie amatorskie ;)
Makijaż wykonany paletką sleek i raczej wieczorowy usta za to wybrałam w kolorze nude ;)
Pozdrawiam, Ania ;)

:)
OdpowiedzUsuń