Cześć dzisiaj przychodzę do Was z jednym z moich ulubieńców ostatnich miesięcy, produkt o jakim chcę troszkę opowiedzieć to krem pod oczy firmy Clinique "all about eyes" powiem szczerze nigdy nie miałam problemów ze zmarszczkami, jedynie ciągle mam podkrążone oczy, ale to jest juz chyba genetycznie, poza tym wolę zapobiegać niż leczyć :) videoblogerki na swoich kanałach często o nim wspominały więc postanowiłam kupić ten "magiczny" produkt i w sumie nie zawiodłam się ;)
Krem zawiera lipidy, witaminy B6 i E, wyciąg z zielonej herbaty. Długotrwale nawilża, zmniejsza drobna zmarszczki, obrzęki i cienie. Chroni przed szkodliwym działaniem środowiska. Po codziennym nakładaniu kremu rzeczywiście ,zauważyłam poprawę zwłaszcza ,że nigdy wcześniej nie stosowałam żadnego kremu tak teraz widzę różnice przy makijażu również ,korektor nie wchodzi w żadne drobne zmarszczki ,skóra jest napięta i nawilżona ,krem ma konsystencje dosyć delikatna i wystarcza niewielka ilość by pokryć obszar pod okiem , bardzo szybko się wchłania co też jest dużym plusem i rano wydaję mi się ,że wyglądam bardziej na wypoczętą ,nawet te podkrążone oczy są mniej widoczne :) jedynym minusem to oczywiście jego cena na 15ml kremu dałam 165zł więc nie powiem cena dosyć wysoko ,ale moim zdaniem warto ,poza tym jest bardz wydajny !:) na pewno kupię ponownie ,a Wy macie jakieś kosmetyki firmy clinique ? a może używacie tego samego kremu ?:)
Poniżej wstawiam zdjęcie produktu !:)
Pozdrawiam , Ania


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz