czwartek, 5 marca 2015

Jagodowe masełko :)

Witajcie na dziś przygotowałam recenzję jak w temacie masełka w moim przypadku (jagody)  ,zapewne wszystkie z Was znają ten cudowny produkt !:) LIP BUTTER firmy NIVEA , to masełko jest jedno z moich ulubionych.
skład jaki ma to  Cera Microcristallina, Paraffinum Liquidum, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Aqua, Glycerin, Glyceryl Glucoside, BHT, Aroma, CI 77891, CI 77492

Masełko ma zapewnić nam ochronę naszych ust przed pękaniem a jego natłuszczająca konsystencja chroni je przed słońcem wiatrem i mrozem , Nawilżająca formuła z Hydra IQ zawierająca masło shea i olejek z migdałów zapewnia intensywne nawilżenie i długotrwałą pielęgnację.
Dostępne cztery wersje zapachowe (masła mają identyczny skład, różnią się tylko aromatem):
- malina,
- wanilia i makadamia,
- karmel,
- kokos,
-jagoda,
- Original (wersja bezzapachowa).
To masełko ma wiele zalet ,jest mega wydajne, łatwo dostępne i naprawdę chroni nasze usta !:) 
cały okres zimowy namiętnie używałam mojego masełka i nie zauważyłam jakiegoś większego zużycia ,co mnie bardzo cieszy ,jedynie minusem jest to ,że musimy je nakładać palcem ,może nie każdemu to odpowiadać ,w moim przypadku to nie ma problemu ,oczywiście zawsze zwracam uwagę na czyste ręce ,ale o tym chyba nie muszę wspominać !:) 
a Wy dziewczyny macie te masełka ? jesteście zadowolone ? 
Pozdrawiam Ania !:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz