czwartek, 5 marca 2015

Witajcie Kosmetykomaniaczki i nie tylko !:)

Witam !:)
Na początek chciałabym dodać kilka słów od siebie ,więc mam na imię Ania (tak właśnie lubię jak ktoś do mnie mówi :D) mam jeszcze 22lata ,studiuję,pracuje a w wolnej chwili staram się zadbać o swoją sylwetkę ,bo wiadomo zbliża się lato ! :D poza tym uwielbiam kosmetyki i własnie ten blog będzie poświęcony im ,ale czasami zdarzy się jakaś inna tematyka !:) do prowadzenia Bloga nie byłam przekonana za pierwszym razem ,bo chyba nic nie ogarniałam i szybko się poddałam :D tak więc to jest mój 2 Blog,mam nadzieje że tym razem się uda ! :)

Pozdrawiam Ania
:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz